TWOJE-OKNA – porównaj CENY okien

TWOJE-OKNA firma z wieloletnim doświadczeniem w branży stolarki okiennej. Na swoim koncie mamy zrealizowanych tysiące zamówień dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Oferujemy swoim Klientom PORÓWNANIE CENY OKIEN u kilku sprzedawców. Jeśli szukasz okien drewnianych, plastikowych lub aluminiowych wyślij do nas zapytanie a my pomożemy ci przy wyborze okien i znalezieniu dostawcy.

preview

email: biuro@twoje-okna.com

tel: +48 796 490 859

Adwokat Warszawa Ursus

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominiki Daniluk Jej założycielem jest Adwokat Dominika Daniluk, która od 2007 roku jest członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie. Kancelaria posiada wieloletnie doświadczenie w stosowaniu prawa. Radca prawny Prawnik – Adwokat Dominika Daniluk Warszawa Ursus


preview

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Dominika Daniluk

ul. Sosnkowskiego 16
02-495 Warszawa Ursus
info@adwokatzabki.pl

TEL: +48 698-644-037

Auto broker samochodowy

SkyCar Od 13 lat staramy się spełniać Wasze motoryzacyjne marzenia, oferując samochody w najlepszych cenach.
Mamy nadzieję że w naszej ofercie znajdziecie Państwo samochód spełniający Wasze oczekiwania. Znajdziecie u nas luksusowe marki samochodów w atrakcyjnych cenach. Istnieje możliwość indywidualnej konfiguracji wyposażenia auta. Auto broker SkyCar zaprasza

preview

+48 61 649 13 71

+48 607 245 913

E-mail: biuro@skycar.com.pl

Fotograf Białystok

Mieszkam w Białymstoku, pracuję wszędzie, realizowałem zlecenia fotograficzne we Włoszech, w Grecji, Turcji, Irlandii. W ciągu ostatnich lat zdobyłem kilka wyróżnień, m.in. w magazynie ślubnym Zankyou, portalu fotograf-wesele. Zostałem wybrany w rankingu najlepszych 10 fotografów ślubnych w Białymstoku. Zapraszam fotograf ślubny Tomasz Hodun Białystok.

preview

tel. +48 660.988.600

E-mail: fotomasz@fotomasz.pl

Trener personalny Łódź

Olimpijka Międzynarodowy Instytut Fitness i Trenerów Personalnych powstał w 2002 roku w Łodzi i został założony przez olimpijkę w łyżwiarstwie figurowym Agnieszkę Domańską. Olimpijka organizuje cykliczne kursy Trener personalny, Instruktor fitness oraz wiele innych kursów z kategorii ruchowych.


preview

Agnieszka +48 502-588-578

E-mail: olimpijka@olimpijka.pl

Centrum Ruchu Olimpijka Agnieszka Domańska, ul. Wrocławska 14/4,
91-310 Łódź

Msza święta na żywo

Misją tego portalu jest umożliwienie wygodnego wysłuchania transmisji Mszy online na żywo tym, którzy z różnych względów nie mogą uczestniczyć w niej osobiście. Staje się to tym istotniejsze teraz, w sytuacji zagrożenia epidemicznego, gdy Biskupi ordynariusze diecezji udzielili dyspensy od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy świętej i zalecili wiernym korzystanie z transmisji mszy online w mediach.


preview

Transmisja mszy świętej na żywo

Incoming Hiszpania

spain4you.pl organizuje wycieczki przyjazdowe do Hiszpanii, specjalizującym się w potrzebach Polskiego Klienta. Oferujemy sprzedaż biletów wstępu do popularnych atrakcji turystycznych oraz zabytków w Hiszpanii. Dla Państwa komfortu zapewniamy przewodników z językiem Polskim.

Incoming Hiszpania


preview

T :+34 636 362 962
T +34 972 339 647

E-mail: info@spain4you.pl

Calle Marfull 15 1/1
17310 Lloret de Mar
Girona, Hiszpania

Psychoterapia Poznań

Jestem psychoterapeutką Gestalt. Zajmuję się psychoterapią, wsparciem psychologicznym, interwencją kryzysową, doradztwem i mediacjami. Pracuję pod stałą superwizją i w szkoleniu, zgodnie z zasadami etyki zawodowej. Psychoterapia Poznań Róża Łukaszek. Terapia Gestalt umożliwia człowiekowi poznanie siebie.


preview

Tel; +48 791 671 392

E-mail: roza.lukaszek@gmail.com

ul. Św. Marcin 80/82
61-809 Poznań

Strony internetowe Poznań

Portal oferuje zaprojektowanie od a do z strony www Poznań firma tworzy strony internetowe zgodne z wytycznymi Google zarówno z PC jak i na urządzeniach mobilnych czyli smartfon, tablet. Strony są atrakcyjne wizualnie i w pełni responsywne.


preview

Tel; +48 607 070 822

E-mail: biuro@solverinteractive.pl

Poznań

Witaminy dla psa i kota

Portal oferuje witaminy dla psa i witaminy dla kota. Większość dostępnych na krajowym rynku karm dla psów i kotów nie zaspokaja wszystkich potrzeb organizmu zwierzęcia. Przygotowując posiłki tym bardziej musisz zadbać o to, by Twój pies czy kot otrzymywał dobre witaminy i minerały.


preview

Tel; +48 660 639 650

E-mail: biuro@vetosan.pl

PERALL Sp. z o.o.
al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa

KLIMATYCZNE SPA

SPA dla dwojga, weekend w SPA, zabiegi SPA portal pomagający wyszukać atrakcyjne turystycznie obiekty w całej Polsce oferujące zabiegi SPA. Poza tym znajdziesz tu informacje o aktualnych promocjach takich zabiegów w obiektach SPA. Szukaj zabiegów SPA z uwzględnieniem regionu morze, góry, jeziora inne.


preview

Tel; Business Development Manager: +48 603-065-369

Tel; Marketing & PR +48 605-407-079

Tel; Art Director +48 600-717-260

E-mail: biuro@klimatycznespa.pl

Inteligentny Dom

Każdy Inteligentny Dom posiada krwiobieg w postaci elektrycznej instalacji i modułów dedykowanych które instalujemy. Specjalizujemy się w projektowaniu i kompleksowym wykonaniu instalacji elektrycznych, wspomaganych rozwiązaniami wielu czołowych dostawców rozwiązań automatyki budynkowej, czyli tak zwanych Inteligentnych Domów. Wykonujemy wszelkiego rodzaju instalacje niskoprądowe


preview

Tel: +48 601 199 262
+48 665 050 111

E-mail: kontakt@egotech.pl

Adres: ul. Gen. J. Ziętka 13A
42-674 Zbrosławice

Rehabilitacja Świdnica

Rehabilitacja Świdnica , Świebodzice rehabilitant Justyna Ramut ukończyła Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Doświadczenie zawodowe

Specjalistyczny Szpital im. Dra A. Sokołowskiego w Wałbrzychu (2005-2018)

  • Oddział Rehabilitacji Neurologicznej
  • Oddział Rehabilitacji Ogólnoustrojowej

– Opolskie Centrum Rehabilitacji w Korfantowie

  • Oddział Rehabilitacji Narządu Ruchu

preview

Tel: +511-123-134

E-mail:j.ramut@yahoo.pl

Adres: Świebodzice ul. Jaśminowa 1

Przeprowadzki zagraniczne

Przeprowadzki zagraniczne w UE. Wykonujemy zarówno kompleksowe przeprowadzki „pod klucz”, przeprowadzki ekonomiczne, jak i sam transport. Zajmujemy się transportem na terenie całej Europy. Posiadamy kompleksowe ubezpieczenie ładunku na kwotę 250 tysięcy euro.

Usługi przeprowadzek w UE

  • Przeprowadzki domów

  • Przeprowadzki mieszkań

  • Przeprowadzki biur

  • Przechowywanie mebli

  • Transport innych nietypowych rzeczy


preview

Tel: +48 518-026-810

E-mail: info@przeprowadzki-miedzynarodowe.com

Adres: Bora Komorowskiego 8, 03-982 Warszawa

Pierścionek z cyrkoniami, biżuteria ze stali chirurgicznej

bazarali.com oferuje biżuterię wysokiej jakości w przystępnej cenie. Oferowana przez nas biżuteria jest niepowtarzalna i oryginalna. Skupiamy się na trwałości, dlatego w większości u nas dostępna jest biżuteria ze stali chirurgicznej, która zapewnia długą trwałość, nie powodując uczulenia skóry i nie zmieniając koloru. Oferujemy bezpłatną przesyłkę.


preview

Dieta online – dietetyk Olsztyn

Dieta online dietetyk Olsztyn z ogromną pasją zajmuję się poradnictwem dietetycznym wskazując drogę do racjonalnego odżywiania, redukcji nadmiernej masy ciała oraz leczenia żywieniowego chorób. Pamiętaj, że zdrowie zaczyna się na talerzu! Pamiętaj, że każdy z nas ma inne potrzeby żywieniowe dlatego indywidualna dieta online zostanie dobrana do Twojego organizmu.

  • Pokażemy Ci, że dieta nie musi być wyrzeczeniem a wręcz przeciwnie – przyjemną zmianą w Twoim życiu.

preview

Tel: niedostępny

E-mail: biuro@magia-diety.pl

Adres: Wkrótce otwarcie poradni dietetycznej w Olsztynie